Hvaljen Isus i Marija!
I ovoga petka nakon napornog tjedna okupili smo se na našem Brigu. Današnji sastanak bio je molitvenog tipa- klanjenje Presvetom Oltarskom Sakramentu. Uz pjesme, tišinu i čitanje psalama osjetili smo mir, snagu i Božju prisutnost. Sastanak smo završili molitvom te ispunjena srca i zahvalni na susretu s Njim zaputili se svojim domovima.
Mir i dobro!