Hvaljen Isus i Marija!
I ovog petka okupili smo se na našem Brigu u zajedništvu i radosti. Današnji sastanak bio je posvećen molitvi, a kroz predavanje koje je vodio naš župnik fra Jure Barišić imali smo priliku naučiti kako iskreno razgovarati s Bogom. Fra Jure nam je kroz svoje riječi dao puno savjeta i potaknuo nas da u svakodnevnici pronađemo vrijeme za molitvu.
Sastanak smo završili zahvalni na još jednom zajedničkom susretu, noseći sa sobom poticaj da svaki dan budemo bliže Bogu.
Mir i dobro!